Фудбалери ТСЦ-а из Бачке Тополе наставили су са одличним резултатима и победили у Крушевцу екипу Напретка 3:1 у утакмици 9. кола Суперлиге Србије.

ТСЦ је са два гола Владимира Силађија, уз један Срђана Грабежа, уписао нова три бода и преузео челну позицију на табели.

Једини стрелац за домаћина био је Игор Ивановић.

Радник је на Бањици био бољи од Рада поготком искусног Немање Томића 1:0, а истим резултатом је Спартак савладао Јавор и Чукарички екипу Младости победничким головима у самом финишу Николе Марчића, односно талентованог Слободана Тедића.

Фудбалери Радничког победили су данас Инђију са 1:0. Стрелац у Инђији био је Нермин Хаскић у 12. минуту из пенала. Радники је тако прекинуо низ од два пораза у српском првенству.

Фудбалери Вождовца победили су вечерас у Новом Саду Војводину са 2:1, у утакмици деветог кола Супер лиге Србије.

Београдски тим повео је у 62. минуту голом Александра Станисављевића, а два минута касније предност је удвостручио Немања Николић.

Једини гол за домаће поставио је Немања Николић у 67. минуту из пенала.

Вождовац је остварио трећу победу у лиги и заузима девето место на табели са 11 бодова, али уз утакмицу мање. Војводина је одиграла девет мечева и друга је на табели са 19 бодова.

Фудбалери Пролетера победили су у Шапцу домаћу Мачву са 1:0.

Једини гол постигао је Синиша Бабић из пенала у 67. минуту.

То је друга првенствена победа Пролетера који заузима 12. место на табели са осам бодова. Мачва је претрпела шести пораз и последња је на табели са три бода.