Јувентус се намучио у Москви. Тек су у трећем минуту судијске надокнаде голом Дагласа Косте успели да сломе отпор Локомотиве и обезбеде пролаз у наредну фазу Лиге шампиона (1:2).

У центру пажње је, очекивано, био Кристијано Роналдо. Португалац је био видно љут. Прво већ у четвртом минуту. Одилчно је извео слободан ударац, голман Гиљерме је испустио лопту, она је практично већ ушла у гол, али је Арон Ремзи на гурнуо преко линије.

Гол је приписан њему уместо Роналду што је Португалца додатно изнервирало, било је то видљиво већ током прославе поготка. Успео је потом да се смири, али није ни то дуго трајало.

ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ: ЛШ: Јовић гледао "шестицу" Реала , Ситију само бод против Аталанте, Шахтјор у Загребу дошао до ремија

Маурицио Сари је одлучио да у 81. минуту направи промену и уместо Роналда је увео Дибалу. Са љутитом гримасом је напустио терен, а поред аут-линије је имао и кратку расправу са тренером.

- Није тренутно у сјајној форми, али сам га извео из игре због проблема са коленом. Нисам желео да се повреди. Већ током првог полувремена је био раздражљив, па је онда направио спринт и покрет који није изгледао добро и одлучио сам да направим потез који је најбољи за њега – правдао се Сари.

Наредни меч Јувентус игра у недељу, на свом терену, против Милана.