Утакмица Прве лиге Србије између Кабела и Металца у Новом Саду је прошла у знаку судије Милоша Ђорђића.

Кабел је славио са 3:1, а на мечу је виђено чак шест пенала и два црвена картона.

Све је кренуло од 22. минута када је Александар Катанић искористио први једанаестерац. Онда је у 36. минуту други пут показао на “белу тачку”. Овог пута је голман Вуклиш одбранио шут Катанића. Није ни ту био крај дешавањима у првом полувремену. У 44. минуту је досуђен пенал за Кабел, а Зоран Караћ је био сигуран извођач за 1:1 на паузи.

ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ: ВИДЕО: Постигнут најлуђи гол у српском фудбалу

Недуго по повратку на терен је арбитар Ђорђић искључио помоћног тренера Металца Луковића, да би у 60. минуту други жути картон добио штопер Кабела Фарук Бихорац.

То је био знак за нове “пенал серије”. У 73. минуту је Кабел преокренуо, сигуран са “креча” био је Предраг Говедарица. А, онда у 88. минуту нови пенал.

Чувар мреже гостију Шћекић је одбранио казнени ударац Говедарице, да би судија одлучио да га понови, јер се чувар мреже кретао на гол-линији. Нови, шести једанаестерац је извео Стефан Петровић и тако поставио коначан резултат у утакмици која ће се памтити...