Niški Radnički je na debiju Milorada Kosanovića upisao tri boda. Na “Čairu” su “meraklije” bili bolji od subotičkog Spartaka 2:1 (0:0), posle preokreta.

Gosti su u 50. minutu poveli golom Stefan Denkovića, posle čega je na scenu stupio prošle sezone najbolji strelac Superlige Nermin Haskić i sa dva gola sačuvao tri boda Nišlijama.

Najpre je 52. minutu poravnao rezultat, da bi 20 minuta pre poslednjeg sudijskog zvižduka postavio konačan rezultat.

Domaći su meč završili sa 10 igrača, pošto je zbog drugog žutog kartona u finišu meča iskljuen Veljko Batrović.

Radnički je treći na tabeli srpskog prvenstva sa 13 bodova, dok Spartak ima šest i zauzima deveto mesto.

Peti trijumf u sezoni ostvario je i TSC iz Bačke, koji je na stadionu u Senti savladao 2:0 Inđiju, golovima Vladimira Siladjija u 10. i Saše Tomanovića u 44. minutu.

TSC ima 16 od mogućih 18 bodova, kao i Vojvodina, sa kojom je igrana jedina utakmica u kojoj nije ostvarena pobeda.

Inđija posle šest kola ima sedam bodova i nalazi se na osmom mestu.